Polecane produkty

Mata grzejna DEVI 150S 225W 1,5m2 + Devireg Touch Mata grzejna DEVI 150S 225W 1,5m2 + Devireg Touch
Producent: DEVI/Danfoss
Cena:

839,99 zł

Cena netto: 682,92 zł

zestaw
zobacz więcej

Sklep internetowy DEVI

Jesteśmy jednym z największych w Polsce dystrybutorów techniki grzewczej. Dostarczamy nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego i przeciwoblodzeniowego do domów, mieszkań, obiektów użyteczności publicznej, a także firm z różnych gałęzi przemysłu. Oprócz dystrybucji świadczymy także usługi montażowe. Współpracujemy z renomowanymi producentami systemów grzewczych, m.in. firmami Vasco, Jaga, czy Zehnder. Głównym profilem naszej działalności jest dystrybucja oraz montaż nowoczesnych systemów ogrzewania podłogowego firmy DEVI. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie procesu inwestycji oraz późniejszej eksploatacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, a nasz profesjonalizm, jakość usług oraz indywidualne podejście do klientów były wielokrotnie nagradzane.

Maty DEVI

W naszej ofercie znajdą Państwo również sprawdzone i efektywne maty marki DEVI. Zaletą tego typu rozwiązań jest niezwykle łatwa i intuicyjna obsługa, która odbywa się z poziomu specjalistycznej aplikacji. Pozwala to dowolnie kształtować temperaturą w poszczególnych pomieszczeniach, zwiększając ją tam, gdzie jest taka potrzeba i zmniejszając w pokojach, które są już odpowiednio nagrzane. Maty DEVI, podobnie zresztą jak inne systemy ogrzewania podłogowego, pozwalają na równomierne zwiększanie temperatury pomieszczeń, ponieważ w odróżnieniu od klasycznych grzejników, ciepłe powietrze nie kumuluje się pd sufitem, ale zaczyna działać od dołu, a zatem od stóp. Wielkim atutem mat marki DEVI jest również fakt, ze podczas nagrzewania się nie wydzielają żadnych szkodliwych oparów oraz przykrego zapachu, dzięki czemu komfort i bezpieczeństwo użytkowania mat są jeszcze wyższe. Warto również dodać, że podłogowe maty grzewcze marki DEVI objęte są długą, liczącą nawet dwadzieścia lat, gwarancją działania. Przyjmuje się jednak, że ich żywotność jest znacznie dłuższa, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, że sięgając po rozwiązania Devi, dobrze inwestują Państwo swoje środki.

Technika grzewcza

Dostarczamy i montujemy wysokiej jakości maty grzejne, kable grzewcze i termostaty. W ofercie dostępne są również urządzenia grzewcze w postaci kotłów oraz pomp ciepła, a także akcesoria montażowe i naprawcze. Urządzenia te odpowiadają za poprawę warunków cieplnych w domach, firmach oraz obiektach komercyjnych. Ponadto w naszym sklepie internetowym znajdują się systemy rekuperacji oraz nowoczesne grzejniki łazienkowe, które doskonale spełniają swoje zadanie, jednocześnie nie generując wysokich kosztów. Szeroka oferta produktów dostępnych praktycznie od ręki zadowoli najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl