W ofercie naszej firmy znajdują się maty dwustronnie zasilane, przeznaczone do systemów ogrzewania podłogowego. Są one zbudowane z jednożyłowego przewodu grzejnego i dwóch przewodów zasilających, które wprowadza się do puszki termostatu. System oparty o maty grzejne jest bezpieczny, bezawaryjny, niewidoczny, energooszczędny i nie wymaga konserwacji. Może służyć zarówno jako ogrzewanie podstawowe, jak i dogrzewanie pomieszczeń. Maty zapewniają równomierny rozkład temperatury, dzięki czemu można uzyskać duży komfort i przyjemne ciepło w całym domu.

Właściwości mat zasilanych dwustronnie

Mata grzewcza zasilana dwustronnie najlepiej sprawdza się w małych, prostych pomieszczeniach. To doskonałe rozwiązanie dla każdego, komu zależy na bezpieczeństwie oraz ekologicznych i jednocześnie ekonomicznych systemach ogrzewania. W dodatku maty można zamontować bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu. Warto również zaznaczyć, że znacząco podnoszą one estetykę pomieszczeń, gdyż są niewidoczne i nie szpecą pomieszczeń, tak jak tradycyjne grzejniki często niepasujące do wystroju.

Do najważniejszych zalet mat dwustronnie zasilanych należy ich niewielka grubość (około 3mm), krótki czas montażu, a także możliwość zainstalowania ich nawet w miejscach, gdzie nie można podnieść znacząco poziomu podłogi. Oferowane przez nas maty są ponadto wykonane z najcieńszego kabla grzewczego. Nadają się do każdego rodzaju podłóg, również starych.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszą pełną ofertą produktową. W razie pytań zachęcamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie podzielą się wiedzą i doradzą w kwestii wyboru odpowiednich rozwiązań.

Maty dwustronnie zasilaneNie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl