Oferujemy szeroki wybór produktów, które są niezbędnymi elementami systemów ogrzewania podłogowego oraz ściennego. Proponujemy przede wszystkim maty grzewcze DEVI, przeznaczone do zainstalowania bezpośrednio na posadzce. Dzięki nim nie tylko można skutecznie ogrzać każde pomieszczenie w domu, mieszkaniu czy firmie, ale też zapewnić użytkownikom duży komfort. Maty do ogrzewania podłogowego gwarantują mniejsze zużycie energii niż tradycyjne grzejniki, więc możesz dzięki nim również zaoszczędzić pieniądze.

Maty do ogrzewania podłogowego

Znajdujące się w naszym asortymencie podłogowe maty grzewcze są zbudowane z siatek i przewodów. Umieszcza się je pod powierzchnią podłogi, na cienkiej warstwie kleju. Są przystosowane do wykorzystania zarówno jako jedyny element grzewczy, jak i do wspomagania głównego źródła ogrzewania budynku. Oferowane przez nas maty do ogrzewania podłogowego DEVI mogą być zainstalowane praktycznie pod każdym rodzajem podłogi. W naszej ofercie znajdują się maty zasilane jednostronnie oraz dwustronnie.

Zalety mat grzewczych podłogowych

Największą zaletą mat grzewczych podłogowych jest łatwość montażu. Zamontowanie ich w podłodze nie wymaga skomplikowanych prac remontowych, co pozwala przeprowadzić montaż szybko i bezproblemowo. Ponadto produkty te są niezwykle funkcjonalne, gdyż dzięki nim nie unosi się kurz, a także zapewniają równomierne rozłożenie się ciepła na całej powierzchni pomieszczenia.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty mat przeznaczonych do ogrzewania podłogowego, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Nie tylko rozwiejemy wszelkie wątpliwości, ale też fachowo doradzimy w kwestii doboru odpowiednich produktów. Zachęcamy też do zapoznania się z pełną ofertą elementów grzewczych, dostępnych w naszej ofercie.

Ogrzewanie podłogowe i ścienneNie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl