Jeśli chcesz zapewnić sobie duży komfort użytkowy oraz oszczędne ogrzewanie pomieszczeń, warto zdecydować się na ogrzewanie podłogowe. W naszej ofercie znajdziesz między innymi grzewcze maty jednostronnie zasilane, przeznaczone do zainstalowania w cienkich wylewkach posadzek ceramicznych i kamiennych. Mogą spełniać rolę ogrzewania dodatkowego lub podstawowego w mieszkaniach, domach, budynkach użyteczności publicznej, a nawet budownictwie przemysłowym. Istnieje możliwość zainstalowania dwóch lub więcej mat w jednym pomieszczeniu.

Dlaczego warto zdecydować się na matę jednostronnie zasilaną?

System ogrzewania oparty na matach jednostronnie zasilanych jest nie tylko systemem oszczędnym oraz dającym wyjątkowy komfort użytkowy w pomieszczeniach, ale także podnosi estetykę wnętrz. Brak grzejników zapewnia bowiem większe możliwości aranżacyjne i większą przestrzeń na meble i dodatki. Efekt „ciepłej podłogi” docenisz zarówno w łazience i kuchni, jak i sypialni bądź salonie. Warto też zaznaczyć, że maty można zamontować pod każdym rodzajem podłogi - kamieniem, panelami, parkietem, terakotą czy wykładziną. Dotyczy to nie tylko mat zasilanych jednostronnie, ale też dwustronnie.

Budowa zasilanych jednostronnie mat grzewczych

Maty zasilane jednostronnie wykonane są z ekranowego dwużyłowego kabla grzejnego, który jest przymocowany do siatki. Ich montaż należy rozpocząć od termostatu, wprowadzając przewody zasilające do puszki, kończąc w dowolnym miejscu pomieszczenia. Oznacza to, że ten rodzaj mat grzewczych jest łatwiejszy w montażu niż maty zasilane dwustronnie, a co za tym idzie też częściej wybierany przez Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w razie pytań do kontaktu z firmą. Chętnie na nie odpowiemy, a także fachowo doradzimy w kwestii najlepiej spełniających Twoje oczekiwania produktów.

Maty jednostronnie zasilaneNie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl