O firmie

TWM-TERMO – systemy i technika ogrzewania w Warszawie

Firma TWM-TERMO od 1994 zajmuje się usługami związanymi z tematyką techniki grzewczej. Pierwotnie zajmowaliśmy się sprzedażą detaliczną grzejników i kotłów grzewczych, co później poszerzyliśmy do świadczenia równolegle usług montażowych i serwisowych urządzeń grzewczych – w tym systemów ogrzewania podłogowego i przeciwoblodzeniowego. Obecnie główny profilem działalności naszej firmy jest dystrybucja oraz montaż zaawansowanych technicznie i technologicznie systemów ogrzewania podłogowego Devi. Zajmujemy się również montażem nowoczesnych systemów grzewczych innych producentów, w tym pomp ciepła, kotłów kondensacyjnych czy systemów solarnych. Duże doświadczenie i umiejętności umożliwiły nam stabilny rozwój, dzięki któremu znajdujemy się w czołówce dystrybutorów sprzętu i urządzeń techniki grzewczej. Profesjonalne podejście do klientów oraz jakość naszych usług była w trakcie naszej działalności wielokrotnie nagradzana – co jest dla nas znaczącym wyróżnieniem, za które dziękujemy.

Dziś jesteśmy jednym z największych w Polsce dystrybutorów grzejników dekoracyjnych od producentów takich jak m.in. Vasco, Zehnder czy Jaga, a także największym dystrybutorem elektrycznego ogrzewania podłogowego Devi w Warszawie. W ofercie naszych sklepów znajdziecie Państwo także systemy rekuperacji Vasco. Należymy też do grupy dealerów Buderus i Viessmann, głównych producentów kotłów i innych urządzeń grzewczych działających na polskim rynku. Co więcej, nasz magazyn systemów ogrzewania podłogowego i przeciwoblodzeniowego produkcji Devi Danfoss jest największy w kraju. Pozwala nam to na zapewnienie możliwie szerokiego spektrum produktów dla naszych klientów, które są dostępne praktycznie od ręki.

Rozwiązania techniki grzewczej dostępne w TWM-TERMO

Oferty naszego sklepu internetowego i stacjonarnego zostały skonstruowane w taki sposób, by mogły zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów. Wśród naszego asortymentu znajdziecie Państwo m.in.:

 • Ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe firmy Devi Dafnoss
  • Czyli m.in. elektryczne kable i maty grzewcze, akcesoria montażowe i naprawcze
 • Urządzenia grzewcze Buderus i Viessmann
  • Czyli m.in. grzejniki i kotły grzewcze, pompy ciepła
 • Systemy rekuperacji Vasco
 • Grzejniki łazienkowe Termatechnologie, PMH, Instal Projekt, Purmo
  • Czyli m.in. grzejniki drabinkowe, kolumnowe i kanałowe, grzejniki dekoracyjne i ozdobne oraz grzałki elektryczne, głowice termostatyczne czy zawory grzejnikowe

Oferujemy również usługi montażu oferowanych w sklepie produktów, tj.:

 • Montujemy grzejniki kanałowe Verano, Zehnder, Jaga i Terma
 • Montujemy i serwisujemy kotłownie Buderus
 • Montujemy i serwisujemy systemy rekuperacji Vasco
 • Wykonujemy kompleksowe instalacje centralnego ogrzewania
 • Montujemy systemy przeciwoblodzeniowe

Wysoka jakość usług i szeroki asortyment urządzeń grzewczych

Wszelkie powierzone naszym profesjonalistom prace są wykonywane w pełni profesjonalnie i terminowo. Jest to zasługa sprawdzonej ekipy montażowej, która ma duże doświadczenie i umiejętności, pozwalające na sprawny serwis i montaż każdego urządzenia dostępnego w naszych magazynach.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty sklepu internetowego TWM TERMO. Mamy nadzieję, że zawarte w niej produkty zaspokoją Państwa potrzeby względem techniki grzewczej – zarówno pod względem ceny i jakości, jak i danych technicznych.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży przy ulicy Bartyckiej w Warszawie, w której możecie Państwo zapoznać się z dużą ekspozycją grzejników dekoracyjnych, łazienkowych oraz zastosowaniami ogrzewania podłogowego i przeciwoblodzeniowego. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – jesteśmy do waszej dyspozycji. Wystarczy się z nami skontaktować.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl