Zaparowane lustro w łazience. Jak temu zaradzić?

Zaparowane lustro w łazience. Jak temu zaradzić?

Zaparowane lustra w łazience to na tyle powszechny problem, że zapewne wiele osób uważa, że niewiele można z tym zrobić, trzeba się przyzwyczaić. Tymczasem istnieją skuteczne metody, aby sobie z tym poradzić raz na zawsze. Z pomocą przychodzą folie i maty grzewcze.

Folia grzejna do zabezpieczania luster przed zaparowaniem

Folie grzejne to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby poradzić sobie z zaparowanymi lustrami w łazience. Przeznaczone są one do luster montowanych do ściany. Bardzo często są one samoprzylepne, co ułatwia montaż, ale można użyć do tego również solidnej taśmy dwustronnej. Taka folia jest cienka (lustro nie będzie zbytnio odstawać od ściany), a jednocześnie bardzo wydajna i dostępna w różnych rozmiarach.

Maty grzejne do luster

Maty grzejne to kolejne ciekawe rozwiązanie. Są one montowane do luster przyklejanych bezpośrednio do ściany, więc na takie rozwiązanie można pozwolić sobie na etapie urządzania łazienki. Mata posiada przewody instalacyjne, które powinny być schowane pod okładziną. Zarówno maty, jak i folie wymagają podłączenia do instalacji elektrycznej.

Dlaczego warto zdecydować się na matę lub folię grzejną?

Folie i maty grzejne wbrew pozorom nie są drogie. To niewielki wydatek, który pozwoli skutecznie wyeliminować problem z zaparowanymi lustrami w łazience. Nie trzeba będzie każdorazowo przecierać tafli, zwykle pozostawiając po tym nieetyczne ślady, ani też stosować domowych metod, których skuteczność bywa ograniczona i krótkotrwała. Znajdująca się za lustrem instalacja nie jest widoczna, więc w żaden sposób nie wpływa na aranżację pomieszczenia, a montaż przebiega sprawnie i bez większego wysiłku.

Wysokiej jakości folie i maty grzejne znajdziesz w ofercie naszej firmy. Zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl